Připomínky k webu

Datum
Vložil
Titulek

Re: web motocross-tv

Díky za projevený názor. Co se týče zmiňovaných informací o jezdcích, tak tam není ani takový problém, že by nebyly ochotní nebo neměli čas, ale spíš je problém v tom, že nemám čas já. Ono, když to tady člověk proleze, tak zjistí, že tady mám k dnešnímu datu seznamy a informace o jezdcích z MMČR tříd MX3-OPEN a MX2, pak jezdce z Mistrovství Světa MX1, MX2 a částečně MX3, do toho ještě informace o hlavních týmech MMČR a o týmech jedoucích MS MX1 a MX2. K tomu navíc zde jsou i nějaká ta aktuální videa, což zabere taky nějaký čas než/jestli vůbec se najde něco nového na internetu. A jako třešničku na dortu tady mám seznam s pár drobnostma o motokrosových tratích na území České republiky (k dnešnímu datu je zde 100 tratí na území ČR), takže věcí, které potřebují pravidelnou aktualizaci je tady víc než dost a v tom mám ještě stíhat ostatní životně důležité aktivity. Co se ještě týče té propagace webu, tak já jsem zastáncem toho, že když mám na webu písmenko bž, tak si připlatím u vyhledávačů a budu se objevovat na prvním místě, když někdo bude hledat bž (jak to dělá jeden nejmenovaný motokrosový portál). Lidi si sem musí najít cestu sami, já jim nebudu tvrdit, že tenhle web je nejlepší, na to musí přijít sami ;-) A na reklamu tohohle webu nemám peníze, už tak jsem tímhle webem (a jeho předchůdci) spláchl dost peněz a navíc by to už ani nemělo smysl, když s administrací končím 1.3.2011

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyzrazena.