Na videu můžete vidět Stefana Evertse, jak prezentuje KTM 350 SX-F pro rok 2011, takže s tohoto videa si můžete udělat obrázek o designu KTM na rok 2011.

>>

MX1 a MX2 trošku jinak

06.05.2010 14:17

Občas prospěje, když se na nějakou věc podíváte z jiného úhlu. Koho teda už omrzel klasický pohled televizního přenosu na závody Mistrovství Světa tříd MX1 a MX2, tak mu rozhodně doporučuji, aby shlédl toto video.

>>

Jak si žije Antonio Cairoli

29.04.2010 07:41

>>

Jeffrey Herlings testuje trať ve Valkenswaardu

22.04.2010 15:55

Jeden z největších adeptů na přerušení vítězné série Marvina Musquina - Jeffrey Herlings - si otestoval trať ve Valkenswaardu, kde se tento víkend pojede GP Nizozemí, takže pokud chtece vidět, jak vypadá trať na Mistrovství Světa v původním stavu, tak se rozhodně podívejte, aby jste pak mohly s nedělními živými záběry porovnávat.

>>

Stefan Everts vs. Carlos Sainz

20.04.2010 09:13

Loni se v Belgii střetli Stefan Sverts se Sebastienem Loebem, Everts tehdy o kousíček vyhrál. Letos vymyslel Red Bull, že Stefan Everts vyzve Carlose Sainze na hlíně. Ačkoliv Stefan tlačil co to šlo, tak o necelou vteřinku prohrál s Carlosem...

>>

Carlos Campano a MX3

16.04.2010 08:04

Na videu můžete vidět sestřih z MX3 GP Portugalska, který se jel před pár týdny v Cortelze. Závod suverénně vyhrál Carlos Campano a i po dvou závodech tohoto šampionátu vede průběžné pořadí. V pozici favorita by mohl být i pro MX3 GP České Republiky či týden na to MX3 GP Slovenska, takže by byl hřích neuveřejnit s ním aspoň jedno video.

>>

Kvalifikace třídy MX1 na GP Lombardie

13.04.2010 16:50

Na videu můžete vidět sestřih kvalifikace, kde Antonio Cairoli a Max Nagl nahání Davida Philippaertse. Doporučuji shlédnout finish, kde je vidět, co si ještě Tony dovolí po 20 minutách jízdy.

>>

Cedric Soubeyras v akci

05.04.2010 16:41

Video bylo natočeno někde ve Francii, někdy před začátkem sezóny, ale pokud chcete vidět jak jezdí týmový kolega Petra Smitky, tak to stojí za shlédnutí. Mimo jiné můžete vidět, že dvoutakty ještě neřekly v klasickém motokrosu své poslední slovo.

>>

Představení továrních jezdců Yamahy

28.03.2010 12:56

Po rakouzské KTM je Yamaha ve třídách MX1 a MX2 druhým největším konkurentem na tituly Mistra Světa v těchto třídách, takže shlédnout toto video těsně před začátkem Mistrovství Světa rozhodně neuškodí.

>>

MX1 San Severino 2010

22.03.2010 20:43

Zde jsou videa z obou jízd třídy MX1 z druhého závodu mezinárodního mistrovství Itálie, který vyhrál Max Nagl. Na videu můžete vidět #14 Martina Kohúta a z českých jezdců #21 Jiří Čepelák, #201 František Smola, #101 Michal Kadleček, #131 Martin Michek #71 Martin Žerava a # Petr Michalec.